Doradca inwestycyjny

Doradca inwestycyjny Włodawa

Prasówki

Czym jest mon fex ? Monfex jest całkiem młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową.Stworzona została ona do handlu z zachowaniem dźwigni, na najznaczniejszych kryptowalutach. Przede wszystkim etapowi idealne rozwiązanie zarówno dla pań dopiero rozpoczynających swoją przygodę na tym sektora jak także dla aktywnych inwestorów. Z pewnością istotny zysk na ostatnie tworzą prostsze niż u konkurencji prowizje. Dużym uwagi jest też bardzo intuicyjny i zwykły w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Biłgoraj

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z wysokim lewarem, w wysokości nawet do 400X .Świadczy to, że grający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest pożyczana od pośrednika. Wielkość sklepu jest skłonna absolutnie z ilości lewara . Reasumując, przy dźwigni na poziomie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na sieci nie ma handlu rzeczywistego. Są tylko przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w sądu do dolara. Podsumowując istnieje ostatnie handel kontraktami różnic cenowych CFD. Dlatego na Monfex zarabiamy zarówno na wzrostach cen (są to tzw. pozycje długie-long), jak natomiast na ich spadku (pozycje krótkie-short).

 

gielda mon fex

Z pewnością, w sądu do kontraktów terminowych znanych z giełdy, platforma informuje o znacznie atrakcyjniejszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, iż jej związki nie mają pewnych ram czasowych. Mogą dlatego zostać zawieszone w jakimś momencie.
Doradca inwestycyjny Biłgoraj

Kryptowaluty na Monfex.
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X i możliwością handlu długimi i słabymi pozycjami na jeszcze 200 instrumentach. Do dyspozycji jest też dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut zintegrowanych z amerykańskim dolarem. Przylegają do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta.
Założenie konta na Monfex jest wysoce łatwe. W sensu rejestracji podajemy dane osobowe wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Właśnie na koniec konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail uzyskamy daną o prawu konta. Oczywiście po kliknięciu w dany link następuje aktywacja konta.

Wpłata materiałów.
Z pewnością, w sensu rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, jakimi będziemy wykonywać. Do wyboru mamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W wypadku pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a potem kopiujemy adres do lamusa lub używamy z kodu QR. Następnie, na udzielony przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w procesie godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje możliwość szybkiego nabycia kryptowalut. Zbiera się to zawsze z pobraniem prowizji. Oczywiście istnieje ostatnie połączone z faktem, że zakup przy zachowaniu karty rozgrywa się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W końcu pośrednik potrąca wartość w wysokości 3,5% z każdej sprzedaży lub z każdych 10 USD, w relacji z tego, która z ilości jest wyższa.

Doradca inwestycyjny Biłgoraj

Wypłata środków.
Wypłaty środków z platformy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po pokazaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na jaki planują stać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki dostarczane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i wypłaty.
Z pewnością samą z najzdrowszych zalet Monfex są niskie składki i prowizje. Pobierane są one przy przy zawieraniu i przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. I musimy się i mieć z poniesieniem kosztów naliczanych za jakiś dzień otwartego kontraktu. Ma on obecnie zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za jakiś dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na poziomie 2000 USD, po odjęciu prowizji i różnych opłat stanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest platformą tradingową stworzoną do handlu kryptowalulatmi z zachowaniem dźwigni . Udostępnia ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Znaczy to, że zakład zawierany jest pomiędzy giełdą a użytkownikami i ogranicza się do spekulacji przyszłej wartości danej kryptowaluty. Zakład taki zawierany jest na wielokrotność wniesionych środków, które z zmiany pożyczane są z pozostałej części. Wysokość danego domu jest i ściśle połączona z powierzchnią używanej dźwigni. A oczywiście przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przyczynić się do dużych zysków, należy jednak pamiętać, iż handel przy zachowaniu dźwigni gra w dwie strony. A może przynieść wielkie sukcesy, ale także także trudne straty. Stąd też konieczny jest prawidłowy rozsądek i dawanie dźwigni odpowiedniej do stanu posiadanej już wiedzy i wiedz.

Doradca inwestycyjny Biłgoraj

Handel, a bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest zupełnie bezpieczny, ponieważ sieć jest zdecentralizowana. Chroniony jest zarówno sposób jak również metoda stosowana w Monfex. Depozyt każdego Klienta przechowywany jest w portfelu z utrzymaniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Dużym uwagi jest fakt, że jako Klient posiadasz wstęp do raportów i olejków z konta w jakimś momencie. W wszystkiej chwili możesz również się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego bezpieczeństwa i kontrole swoich kont masz nadzieję dwustopniowego uwierzytelniania. Tak właściwie dużym zagrożeniem dla konsumenta zapewne żyć tylko sam użytkownik, a właściwie właściwie niedostosowanie dźwigni do gustu kompetencji i wiedz gracza. A przed przystąpieniem gry sugeruje się dokładne zapoznanie się z targiem i mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze te o zastosować z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym walorem jest również możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Programy” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między nowymi dane dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma umożliwia też handlującym wstęp do webinarów szkoleniowych też do bloga zawierającego to relacje z zakresu aktualizacji branżowych, aktualizacji sieci i co najważniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Biłgoraj

Mon fex- wizualna ocena platformy.
Interfejs podstawy jest szykowny i dobry w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu oddaje się główny panel. Po jego lewej stronie zlokalizowane są ważne informacje dotyczące salda oraz zysku, a jeszcze strat dla aktualnie otwartych pozycji. Również bardziej kluczowym jest, że zostały tam i zamieszczone informacje mówiące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej proste są artykuły na materiał dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza więcej na bieżąco aktualne marże wykorzystywane przez platformę.

W centralnej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Jednak strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmiany poniżej wykresu proste są opcje dotyczące zakupu jak również sprzedaży oraz księga zleceń.Oczywiście z tego stopnia dostępna jest i cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym aspektem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali też o danie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Odpowiedzialne są one w zakładce ”Zasoby” na ścianie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z wszelką pewnością Monfex jest godną polecenia platformą do handlu z zachowaniem dźwigni. Konkludując jest ona naturalna, intuicyjna i ciepła zarówno dla młodych jak również zaawansowanych inwestorów. Przede wszystkim oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co jest niewątpliwie ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz pewien czas kontraktu. Reasumując długi czas kontraktu umożliwia z zmiany anulowanie danego działania w wszystkiej chwili. Dużym uwagi jest też niewątpliwie aspekt, że dla użytkowników jest przydatna całodobowa infolinia. Z pewnością istotnym jest, że wszystkiemu jest też przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie istotną rolę odgrywa i dobre nastawienie do odbiorcę. Gdyż dzięki łatwemu dojazdowi do środków edukacyjnych, webinarów i darmowych kursów każdemu daje sposobność na podwyższenie stanu swoich kwalifikacje w atrakcji z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Biłgoraj

Ogólnie w całym środowisku społeczności inwestorskiej, platforma zajmuje się uznaniem i niezwykle silną oceną. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie prosty interfejs, szybką reakcję sposobu na przeprowadzane operacje i wysoką liczbę i dobry wstęp do środków edukacyjnych. Oczywiście opinie na jej problem wszystek może bez kłopotu znaleźć na forach także w środowiskach społecznościowych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments